SFO kalender

Visning:
SFO-aktivitet
Forrige Næste
Uge 1
torsdag, 03-01-2019
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har spille og lege dag 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
fredag, 04-01-2019
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har spille og lege dag 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
Uge 2
mandag, 07-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har spille og lege dag 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
tirsdag, 08-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har spille og lege dag 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
onsdag, 09-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har spille og lege dag 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
torsdag, 10-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har spille og lege dag 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
fredag, 11-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har spille og lege dag 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
Uge 3
mandag, 14-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang forbereder spirefest 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
tirsdag, 15-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang forbereder spirefest 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
onsdag, 16-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang forbereder spirefest 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
torsdag, 17-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang forbereder spirefest 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
17:30-20:00 Sfo: 3.årgang holder spirefest 3A, 3B, 3C
fredag, 18-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben laver UG rekorder 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang forbereder spirefest 0A, 0B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
17:00-19:00 SFO: 0. årgang holder spirefest 0A, 0B, M1
Uge 4
mandag, 21-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 22-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 23-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 24-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 1. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
17:00-19:00 SFO 1. årgang SPIRFEST 1A, 1B, M2 EN, JL, HKC
fredag, 25-01-2019
13:45-16:00 SFO: 2. årgang forbereder Spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
17:00-19:30 SFO: 2. årgang - SPIREFEST 2A, 2B, M2
Uge 5
mandag, 28-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
tirsdag, 29-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
onsdag, 30-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
torsdag, 31-01-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
fredag, 01-02-2019
14:00-16:00 UG: 3. årgang og Klubben laver forskellige turneringer 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
Uge 6
mandag, 04-02-2019
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben har tegneværksted 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 05-02-2019
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben har tegneværksted 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 06-02-2019
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben har tegneværksted 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 07-02-2019
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben har tegneværksted 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 08-02-2019
14:00-16:00 SFO: 1. årgang spiller og leger 1A, 1B, M2 EN, HKC, JL
14:00-16:00 Sfo 2. Årg spiller og leger 2A, 2B
14:00-16:00 UG: 3. årgang og klubben har tegneværksted 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 8
mandag, 18-02-2019
14:00-16:00 UG: Vi spiller div. brætspil 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 20-02-2019
14:00-16:00 SFO 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2
torsdag, 21-02-2019
14:00-16:00 SFO 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2
fredag, 22-02-2019
14:00-16:00 SFO 1. årgang spiller spil 1A, 1B, M2
Uge 9
mandag, 25-02-2019
14:00-16:00 UG: fastelavnsuge 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
tirsdag, 26-02-2019
14:00-16:00 UG: fastelavnsuge 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
onsdag, 27-02-2019
14:00-16:00 UG: fastelavnsuge 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
torsdag, 28-02-2019
14:00-16:00 UG: fastelavnsuge 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
fredag, 01-03-2019
14:00-22:00 Ungdomsgården holder 40 års jubilæumsfest AMB, AMJ, DR, HKC, JL, LF, LRJ, MF, MSV, SF, DEB, EJJ, MIC, RS, RL, LB, CD, EN, CF, SB, SRN, KJ
Uge 10
mandag, 04-03-2019
15:00-16:00 UG: vi holder fastelavn 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
onsdag, 06-03-2019
14:00-16:00 UG: Fortnite 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
torsdag, 07-03-2019
14:00-16:00 UG: Fortnite 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
fredag, 08-03-2019
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
Uge 11
mandag, 11-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
tirsdag, 12-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 0., 1. Og 2. Årg går i gymnastiksalen 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, M1, M2
onsdag, 13-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
torsdag, 14-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
fredag, 15-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
Uge 12
mandag, 18-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
tirsdag, 19-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 0., 1. Og 2. Årg går i gymnastiksalen 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, M1, M2
onsdag, 20-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
torsdag, 21-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
fredag, 22-03-2019
14:00-16:00 UG; Skattejagt 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
Uge 13
mandag, 25-03-2019
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
tirsdag, 26-03-2019
14:00-16:00 Sfo: 0., 1. Og 2. Årg går i gymnastiksalen 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, M1, M2
onsdag, 27-03-2019
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
torsdag, 28-03-2019
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B
fredag, 29-03-2019
14:00-16:00 Sfo: 2. Årg arbejder med “hvem er jeg?” 2A, 2B