SFO kalender

Visning:
SFO-aktivitet
Forrige Næste
Uge 1
tirsdag, 02-01-2018
09:00-16:00 Dagens aktivitet i RUG: Vi hygger med pandekager 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
onsdag, 03-01-2018
13:35-16:00 SFO: 1. årgang - spilledage 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg har spilledage 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
15:00-16:00 RUG:kreativ 5A, 5B, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, 6A, M3
torsdag, 04-01-2018
13:35-16:00 SFO: 1. årgang - spilledage 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg har spilledage 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2.årgang har spilledage 3A, 3B, 3C
fredag, 05-01-2018
13:35-16:00 SFO: 1. årgang - spilledage 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 RUG: Lave mad og Bordtennis 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO 0. årg har spilledage 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2.årgang har spilledage 3A, 3B, 3C
Uge 2
mandag, 08-01-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kahoot og Hockey 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 09-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - mad dag 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 10-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kreativ 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 11-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
fredag, 12-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken er kreative 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Hygge i klubben 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 3
mandag, 15-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kahoot 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 16-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 17-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kreativ 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 18-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
fredag, 19-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang syr 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 RUG: Fødselsdagsfejring af januarbørn 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 4
mandag, 22-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kahoot 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 23-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Turnering i hallen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 24-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kreativ 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 25-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder sig til spirefest 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
17:30-19:30 SFO: 3. årgang holder spirefest 4A, 4B AMJ, DR
fredag, 26-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årgang forbereder spirefest 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 RUG: Filmdag 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
17:00-19:00 SFO 0. årg SPIREFEST 1A, 1B, M1 HKC, JL, MF, SF
Uge 5
mandag, 29-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kahoot 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 30-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Turnering i klubben 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 31-01-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 2. Årgang er kreative 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kreativ 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 01-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - forbereder spirefest 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
17:00-19:30 Sfo: 2.årgang har filmaften 3A, 3B, 3C
fredag, 02-02-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 RUG: madlavning 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
16:30-19:00 SFO: 1. årg - har spirefest 2A, 2B
Uge 6
mandag, 05-02-2018
13:45-16:00 SFO: 0. og 1. Årg. Pigedag i gym. 1A, 1B, 2A, 2B, M1, M2
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2.årgang er kreative 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kahoot (fodbold/mode) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 06-02-2018
13:45-16:00 SFO 0. og 1. Årgang: Drengedag i gym. 1A, 1B, 2A, 2B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2.årgang er kreative 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen (dødbold) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 07-02-2018
13:45-16:00 SFO 0 og 1. Årgang har bevægelsestema 1A, 1B, 2A, 2B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2.årgang er kreative 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: kreativ( tegne hinanden) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 08-02-2018
13:45-16:00 SFO: 0. og 1. Årg. Pigedag i gym. 1A, 1B, 2A, 2B, M1, M2
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2.årgang er kreative 3A, 3B, 3C
fredag, 09-02-2018
13:45-16:00 SFO 0. og 1. Årgang: Drengedag i gym. 1A, 1B, 2A, 2B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 RUG: Stomp (lave musik) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 2.årgang er kreative 3A, 3B, 3C
Uge 8
mandag, 19-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kahoot (mad fra hele verden) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
tirsdag, 20-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Turnering i hallen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 21-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
15:00-16:00 Rug: Radio værksted 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 22-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: fejring af februarbørn 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 23-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 RUG: filmdag 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
Uge 9
mandag, 26-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
tirsdag, 27-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - mad dag 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
onsdag, 28-02-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
torsdag, 01-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
fredag, 02-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har konkurrence uge 4A, 4B
15:05-16:00 RUG: X-factor / Talent audition 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 10
mandag, 05-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kahoot (holdspil 2v2) 2A, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 06-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen (hold spil) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 07-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kreativ Påskeemne M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
torsdag, 08-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Turnering( holdstafet) M3, 6C, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B
fredag, 09-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 RUG: Fejring af martsbørn M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
Uge 11
mandag, 12-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kahoot (holdspil) M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
tirsdag, 13-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema - Vi bager 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen (hold spil) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 14-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kreativ Påskeemne M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
torsdag, 15-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kreativ Påskeemne 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 16-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - genbrugs tema 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har genbrugstema 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
14:30-16:00 RUG: Stomp (lave musik) M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
Uge 12
mandag, 19-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - påskeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har påskeuge 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:15-16:00 RUG: Kahoot ( holdspil 2v2) M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
tirsdag, 20-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - mad dag 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har påskeuge 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen (hold spil) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 21-03-2018
- RUG: Kreativ Påskeemne M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
13:45-16:00 SFO: 1. årg - påskeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har påskeuge 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
torsdag, 22-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - påskeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har påskeuge 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema - Vi triller æg 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Turnering ( holdspil, fodbold) M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
fredag, 23-03-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - påskeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO 0. årg. har påskeuge 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Solsikken har påsketema 4A, 4B
14:30-16:30 RUG: X-factor / Talent FINALE! M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
Uge 13
mandag, 26-03-2018
14:00- Find påskeæg omkring Ungdomsgården M1, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
tirsdag, 27-03-2018
- Hockey- turnering i Ungdomsgården M1, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
onsdag, 28-03-2018
- dødboldturnering i RUG M1, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
onsdag, 04-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
torsdag, 05-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
fredag, 06-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
Uge 15
mandag, 09-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
tirsdag, 10-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
onsdag, 11-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: kreativ /Sjov i køkkenet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 12-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Turnering 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 13-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Fejring af april børn 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 16
mandag, 16-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kahoot 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 17-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 18-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kreativ / Sjov i diskorummet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 19-04-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Turnering 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 20-04-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Madlavning / Filmdag 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 17
mandag, 23-04-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kahoot (Sundhedsemne) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 24-04-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 25-04-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Kreativ (Sund mad) 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 26-04-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Turnering i boldspil 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 18
mandag, 30-04-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2. årgang øver til talentshow 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Kahoot 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 01-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2. årgang øver til talentshow 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: Sjov i køkkenet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 02-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg øver til talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken øver til talentshow 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 2. årgang øver til talentshow 3A, 3B, 3C
15:00-16:00 RUG: 3 - kamp 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 03-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg deltager i talentshow 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Spiren har talentshow M1, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, M1, M2, M3
15:00-16:00 RUG: Turnering/ forberedelse til talentshow 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 04-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - cykeltema 2A, 2B
15:00-16:00 RUG: Talentshow 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 19
mandag, 07-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - cykeltema 2A, 2B
14:00-16:00 0. Årgang: På hjul-dage - alle må medbringe cykler, løbehjul, rulleskøjter osv. Husk cykelhjelm! 1A, 1B, M1 HKC, JL, SF
14:00-16:00 sfo: 2.årgang laver morsdagsgaver 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Bål 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 08-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - cykeltema 2A, 2B
14:00-16:00 0. Årgang: På hjul-dage - alle må medbringe cykler, løbehjul, rulleskøjter osv. Husk cykelhjelm! 1A, 1B, M1 HKC, JL, SF
14:00-16:00 sfo: 2.årgang laver morsdagsgaver 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Sjov i køkkenet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 09-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - cykeltema 2A, 2B
14:00-16:00 0. Årgang: På hjul-dage - alle må medbringe cykler, løbehjul, rulleskøjter osv. Husk cykelhjelm! 1A, 1B, M1 HKC, JL, SF
14:00-16:00 sfo: 2.årgang laver morsdagsgaver 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen/udenfor 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 20
mandag, 14-05-2018
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang har aktiviteter på sportspladsen 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har CYKELTEMA - Vi vasker cyklerne i skolegården 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Crosser/BMX 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 15-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - mad dag 2A, 2B
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang har aktiviteter på sportspladsen 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har CYKELTEMA - Vi tjekker cykler 1A, 1B
15:00-16:00 RUG: Sjov i køkkenet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 16-05-2018
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang har aktiviteter på sportspladsen 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har CYKELTEMA - Vi laver cykelbaner 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen/udenfor 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 17-05-2018
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang har aktiviteter på sportspladsen 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har CYKELTEMA - Vi cykler små ture ud af huset 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: kreativ 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 18-05-2018
- RUG: Lave mad i køkkenet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 Sfo: 2. årgang har aktiviteter på sportspladsen 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har CYKELTEMA - Vi cykler små ture ud af huset 1A, 1B, M1
Uge 21
tirsdag, 22-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg laver papmache 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. Laver paddehatte til musical sammen med 1. årgang 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Sjov i køkkenet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 23-05-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg laver papmache 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. Laver paddehatte til musical sammen med 1. årgang 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Fuld skrald i hallen/udenfor 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 24-05-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. Laver paddehatte til musical sammen med 1. årgang 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Kreativ 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 25-05-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årg. Laver paddehatte til musical sammen med 1. årgang 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG:Filmdag 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 22
mandag, 28-05-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang leger udenfor 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Crosser/BMX 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 29-05-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang leger udenfor 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Sjov i køkkenet 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 30-05-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang leger udenfor 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG: Kreativ 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 31-05-2018
14:00-16:00 SFO: Solsikken forbereder musical 4A, 4B
14:00-16:00 SFO 0. årgang leger udenfor 1A, 1B, M1
15:00-16:00 RUG:Fejring af maj børn 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 01-06-2018
14:00-16:00 SFO 0. årgang leger udenfor 1A, 1B, M1
Uge 23
mandag, 04-06-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:00-16:00 Sfo: 1. Årgang-spire VM 2A, 2B
14:30-15:30 SFO: WM i Spiren (fodbold) 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
14:30-15:55 RUG: Sjov på BMX banen.Kom og giv de voksne baghjul 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 06-06-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:00-16:00 Sfo 1.årgang - spire VM 2A, 2B
14:30-15:30 SFO: WM i Spiren (fodbold) 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
14:30-15:55 RUG: Fuld fart på sport 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 07-06-2018
- RUG: Tosset torsdag, hvad har de voksne gang i? 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:00-16:00 Sfo 1.årgang - spire VM 2A, 2B
14:30-15:30 SFO: WM i Spiren (fodbold) 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
fredag, 08-06-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:00-16:00 Sfo 1.årgang - spire VM 2A, 2B
14:30-15:30 SFO: WM i Spiren (fodbold) 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3
14:30-15:55 RUG: Let & Lækkert -maddag i klubben 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 24
mandag, 11-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - oprydning på afdelingen 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: Sjov på BMX banen. Kom og giv de voksne baghjul 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 12-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - mad dag 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA - 0. Årgang går en tur til fjorden kl 14:00 - vi er hjemme igen 15:30 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: "Kage-bager-riget" vi bager til kiosken. Kom og kæmp med dejen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 13-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - oprydning på afdelingen 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: Fuld fart på Sport 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 14-06-2018
- RUG: Tosset Torsdag. Hvad har de voksne gang i? M3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
13:45-16:00 SFO: 1. årg - oprydning på afdelingen 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:00-16:45 Sfo: 2. årgang er i Solsikken
16:45-19:30 Sfo: 2. årgang har bålaften AFLYST 3A, 3B, 3C
fredag, 15-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årg - oprydning på afdelingen 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:45-15:55 RUG: "Seje film ses sammen" VI STARTER 14:45. husk en 20´er til snold 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C
Uge 25
mandag, 18-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: Sjov på BMX banen.Kom og giv de voksne baghjul 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 19-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: "Kage-bager-riget" vi bager til kiosken. Kom og kæmp med dejen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 20-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: Fuld fart på sport 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 21-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:00-16:00 SFO: Vi ser Danmark- Australien på storskærm i gymnastiksalen 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-15:55 RUG: Tosset torsdag, hvad har de voksne gang i? 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
fredag, 22-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: SANKT HANS. Svits en pølse og brænd et brød i bålhytten 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
Uge 26
mandag, 25-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: Sjov på BMX banen.Kom og giv de voksne baghjul 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
tirsdag, 26-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: "Kage-bager-riget" vi bager til kiosken. Kom og kæmp med dejen 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
onsdag, 27-06-2018
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
14:30-15:55 RUG: Fuld fart på sport 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
torsdag, 28-06-2018
- RUG: Tosset torsdag, hvad har de voksne gang i? 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
fredag, 29-06-2018
- RUG: SIDSTE SKOLEDAG!!! 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6A, 6B, 6C, M3
13:45-16:00 SFO: 1. årgang - udeuge 2A, 2B
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har NATURTEMA 1A, 1B, M1
Uge 27
mandag, 02-07-2018
08:00-16:00 SFO: vi laver totempæl og fjerprydelse 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 3C, M1, M2
tirsdag, 03-07-2018
08:00-16:00 SFO: vi har åben i våbenværkstedet hvor vi laver tomahavk 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 3C, M1, M2, M3
Uge 28
mandag, 09-07-2018
- SFO: Vi går en tur ned på havnen og spiser madpakker 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, M1, M2
tirsdag, 10-07-2018
- SFO: på-hjul-dage - Medbring rulleskøjter, skateboard o.lig. Husk hjelme osv. 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, M1, M2
onsdag, 11-07-2018
- SFO: på-hjul-dage - Medbring rulleskøjter, skateboard o.lig. Husk hjelme osv. 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, M1, M2
torsdag, 12-07-2018
- SFO: på-hjul-dage - Medbring rulleskøjter, skateboard o.lig. Husk hjelme osv. 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, M1, M2
fredag, 13-07-2018
- SFO: på-hjul-dage - Medbring rulleskøjter, skateboard o.lig. Husk hjelme osv. 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, M1, M2
Uge 33
mandag, 13-08-2018
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
tirsdag, 14-08-2018
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
onsdag, 15-08-2018
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
torsdag, 16-08-2018
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
fredag, 17-08-2018
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
Uge 34
mandag, 20-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
tirsdag, 21-08-2018
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
onsdag, 22-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
torsdag, 23-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
fredag, 24-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
Uge 35
mandag, 27-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
tirsdag, 28-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
onsdag, 29-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
torsdag, 30-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
fredag, 31-08-2018
13:45-16:00 Sfo 2. & 3. Årg: udeliv 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:30-16:00 SFO: 0. årgang laver selvportrætter 0A, 0B, M1
Uge 36
mandag, 03-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0. Og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
tirsdag, 04-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
onsdag, 05-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
torsdag, 06-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
fredag, 07-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
Uge 37
mandag, 10-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
tirsdag, 11-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
onsdag, 12-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
torsdag, 13-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
fredag, 14-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO 0.og 1. årgang har Høst-tema 0A, 0B, 1A, 1B, M1, M2 AF, AMJ, CN, DR, HKC, JL
Uge 38
mandag, 17-09-2018
14:00-16:00 SFO: 2.og 3. årgang har om vores verden 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
tirsdag, 18-09-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
onsdag, 19-09-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
torsdag, 20-09-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
fredag, 21-09-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
Uge 39
mandag, 24-09-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
tirsdag, 25-09-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
onsdag, 26-09-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
torsdag, 27-09-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
fredag, 28-09-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
Uge 40
mandag, 01-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
tirsdag, 02-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
onsdag, 03-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
torsdag, 04-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
fredag, 05-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
Uge 41
mandag, 08-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
tirsdag, 09-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
onsdag, 10-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
torsdag, 11-10-2018
14:00-15:30 SFO: Bag for en sag 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, M1, M2
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
fredag, 12-10-2018
14:00-16:00 SFO: 1.årgang arbejder med Vores Verden 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
14:00-16:00 SFO: 0. årgang arbejder med "Vores Verden" 0A, 0B
Uge 42
mandag, 15-10-2018
- Tur til teatret OM. Vi skal se forestillingen LYT 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
tirsdag, 16-10-2018
12:00-15:00 Tur til torvet, hvor der er tema om alt godt fra Fjorden 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
onsdag, 17-10-2018
- Tur til Fjorden, hvor vi skal fiske krabber. Tilbage i Ungdomsgården laver vi græskarlanterner 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
torsdag, 18-10-2018
- Vi laver indianergryde og snobrød på bål 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
fredag, 19-10-2018
- Vi feriehygger med en god film og hjemmebagt kage 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
Uge 43
mandag, 22-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
tirsdag, 23-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
onsdag, 24-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
torsdag, 25-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
fredag, 26-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
Uge 44
mandag, 29-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årg - Halloween 1A, 1B, M2
tirsdag, 30-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årg - Halloween 1A, 1B, M2
onsdag, 31-10-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang har halloween tema 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årg - Halloween 1A, 1B, M2
16:45-19:00 Sfo: 3. årgang har aftenåbent 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
torsdag, 01-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årg - Halloween 1A, 1B, M2
fredag, 02-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årg - Halloween 1A, 1B, M2
Uge 45
mandag, 05-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
tirsdag, 06-11-2018
13:30-16:00 SFO: 2. årgang gymnastiksal 2A, 2B KD, MSV, NV
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
onsdag, 07-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
torsdag, 08-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
fredag, 09-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
Uge 46
mandag, 12-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
tirsdag, 13-11-2018
13:30-16:00 SFO: 2. årgang gymnastiksal 2A, 2B KD, MSV, NV
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
onsdag, 14-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
torsdag, 15-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
fredag, 16-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
Uge 47
mandag, 19-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
tirsdag, 20-11-2018
13:30-16:00 SFO: 2. årgang gymnastiksal 2A, 2B KD, MSV, NV
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
onsdag, 21-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
torsdag, 22-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
16:45-19:00 Sfo: 3. årgang har åbenhus i Ungdomsgården for børn og forældre 3A, 3B, 3C DK, LF, LRJ, SF
fredag, 23-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
Uge 48
mandag, 26-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
tirsdag, 27-11-2018
13:30-16:00 SFO: 2. årgang gymnastiksal 2A, 2B KD, MSV, NV
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
onsdag, 28-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
torsdag, 29-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
fredag, 30-11-2018
14:00-16:00 SFO: 0. årgang laver julegaver 0A, 0B, M1
14:00-16:00 SFO: 1. årgang laver julegaver 1A, 1B, M2 CN, HKC, JL
Uge 49
mandag, 03-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
tirsdag, 04-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
onsdag, 05-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
torsdag, 06-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
fredag, 07-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
Uge 50
mandag, 10-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
tirsdag, 11-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
onsdag, 12-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
torsdag, 13-12-2018
14:00-16:00 SFO: JULEHYGGEDAG i Spiren m.Luciaoptog 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, M1, M2, M3 AMB, AMJ, CN, DK, DR, HKC, JL, KD, LF, LRJ, MF, MSV, SF, DEB, EJJ, MIC, MP, PL, RS, RL, LB, CD, EN, CF, MIK
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
fredag, 14-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
Uge 51
mandag, 17-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
tirsdag, 18-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
onsdag, 19-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF
torsdag, 20-12-2018
14:00-16:30 SFO: 3. årgang laver julegaver og julehygger 3A, 3B, 3C DK, LF, SF